• Akcja charytatywna "Ile waży św. Mikołaj" zakończona.

• W piątek, 9 lutego zakończyliśmy w szkole ogólnopolską akcję charytatywną "Ile waży św. Mikołaj?". Podczas dwóch ostatnich miesięcy uczniowie uczestniczyli w ważeniu św. Mikołaja podczas jego odwiedzin (6 grudnia 2023r) oraz w zakupie biletów na spektakl "Kopciuszek" przygotowany przez uczniów kółka teatralnego. W celu zebrania jak największej kwoty Szkolne Koło Wolontariatu ogłosiło międzyklasowy konkurs. Bez wątpienia zwycięzcami byli uczniowie klasy IV, którzy zebrali 216,36 zł. Nasza szkoła zebrała razem kwotę 1142,75 zasilając konto wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Darczyńcom o dobrych sercach bardzo dziękujemy!

• Zabawa Walentynkowa

• 9 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa walentynkowa.  Klasy I-III przygotowały występ artystyczny, odbył się również kiermasz słodkości oraz loteria fantowa. Samorząd Uczniowski umilił nam czas różnymi zabawami.

Pozostałe zdjęcia w zakładce Album fotograficzny